מחיצות זכוכית

 
 
מחיצות זכוכית יוצרות הפרדה בתוך חלל גדול. ההפרדה שהן יוצרות מספקת נוחות ומחלקת את החלל בצורה המתאימה לצורכי הלקוח, אבל עם זאת משאירה את כל החלל כחלל אחד. מחיצות זכוכית עשויות פעמים רבות מזכוכית כפולה וכך יוצרות חוצץ בין אזור לאזור אשר ויוצרות גם הפרדה בקולות וברעשים. נהוג להשתמש בהן בארגונים גדולים בהם יש חלל גדול שמעוניינים לתחום ללא פגיעה במרחב, כמו למשל בבנקים, במוסדות עירייה וארגונים, בתחנות רכבת ומתחמים ציבוריים מוסדרים.
 

מחיצות זכוכית - גלריה

 
מחיצות זכוכית בסניף בנק
ויטרינת כניסה לבנק
קירות זכוכית - מוזיאון האופל בכותל
מחיצות זכוכית במשרד
מחיצות זכוכית בבנק
מחיצות זכוכית
 

תהליך הייצור של מחיצות זכוכית

 
מומלץ מאוד להכין את המחיצות מזכוכית מחוסמת, אשר ידועה כבטיחותית וחזקה מאוד. היתרון הגדול של חברת קליר הוא שילוב מושלם בין עיצובים מרהיבים לבין פרקטיות ואיכות בלתי ניתנת לפשרות. בעזרת צוות המומחים הותיק והמקצועי שלנו, תוכלו להפוך כל חלל סתמי למתחם מודרני מעוצב, אשר מתאים ככפפה לצרכיכם.

בתהליך הייצור, תוכלו לבחור יחד עם יועצנו את העיצוב אשר מתאים לכם ביותר. היועצים של קליר יבחנו את אופי המקום והדרישות השונות שעולות מתפקידי המחיצה וייצרו עבורכם מוצר מוגמר אשר ישנה מקצה לקצה את האווירה, יוסיף תחושת מרחב ויוקרה ויגרום הן למבקרים והן לעובדים ליהנות יותר מסביבתם.

קליר תעשיות זכוכית מייצרת ומתקינה מחיצות זכוכית, מקלחונים מעוצבים ומעקות זכוכית ללקוחות פרטיים ועסקיים. המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם בנושא.
 
ליצירת קשר פנו אלינו בטלפון
03-6344151 | 072-3227971 או דרך עמוד
צור קשר.