טיפים לקניית מקלחונים

 
 
לעצב בית חדש או לשפץ בית קיים זו עבודה שיש בה התרגשות רבה. אחרי הכול – אתם אלה שבוחרים את האלמנטים שיעטרו את חדרי הבית, ובכם תלויה האווירה שתשרור במקום עם תום העבודות. מכיוון שחדרי הרחצה הם חלק מאוד חשוב בבית, חשוב מאוד לבחור נכון את אותם מקלחונים ואביזרי אינסטלציה שיהוו חלק בלתי נפרד ממנו. צוות המומחים של קליר תעשיות זכוכית אסף עבורכם 5 טיפים לבחירה נכונה של מקלחונים, שיסייעו לכם להגיע לעיצוב מושלם של חדרי הרחצה:
 

מידות מתאימות למקלחונים

 
לפני שרוכשים מקלחון חשוב מאוד למדוד את הנישה המיועדת לו, על מנת שלא לגלות במועד ההתקנה כי לא ניתן להתקינו בחדר. ישנן חברות המספקות שירותי מדידה כחלק משירותי המכירה שלהן, ומומלץ מאוד להשתמש בשירותיהן על מנת שהמדידות תהיינה מדויקות.
 
קניית מקלחונים
 

נוחות השימוש

 
חשוב לוודא כי המקלחון שאתם בוחרים מאפשר לכם להיכנס אליו בנוחות מבחינת רוחב הדלת שלו מחד ומבחינת המקום שנותר בחדר לאחר ההתקנה מאידך. בנוסף חשוב לבדוק, כי כשאתם נמצאים בתוכו יש לכם מקום להתנועע בחופשיות כדי שחוויית המקלחת שלכם לא תיפגע. יכול להיות שאם שטח חדר הרחצה הוא קטן, יהיה עדיף לכם להתקין מקלחון פינתי, שישאיר לכם מקום לרהיטים ותוספים אחרים.
 

עיצוב תואם

 
כשבוחרים מקלחונים מומלץ מאוד לא לבחור אותם רק על פי העיצוב שלהם עצמם, אלא גם על פי ההתאמה שלהם לשאר החפצים והאלמנטים שאתם מתכננים להציב בחדר. אחרי הכול, מדובר בחדר "קומפלט" שכדאי שכל החפצים שיהיו בו ידברו פחות או יותר באותה שפה עיצובית.
 

איטום מושלם

 
על מנת שלא תגלו כבר לאחר המקלחת הראשונה שחדר האמבטיה שלכם מוצף במים, חשוב מאוד לברר כי אותם מקלחונים שמביניהם תבחרו את זה שלכם אטומים לחלוטין ושאתם מקבלים על כך אחריות מהיצרן. כך, בכל מקרה של בעיה, תוכלו לפנות אל החברה ולקבל שירות תיקונים או החלפה – על פי הצורך.
 

יציבות ובטיחות

 
חשוב מאוד לברר כי אותה יצירת מקלחונים שממנה אתם מתכוונים לרכוש את המוצר, מייצרת אותם על פי כל תקני הבטיחות הדרושים. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצר איכותי שישמש אתכם לאורך זמן ושלא יסכן אתכם כשאתם מתקלחים
 
לייעוץ והזמנות חייגו
03-6344151 | 072-3227971