זכוכית למטבח

 
 
קליר עבודות זכוכית מזמינה אתכם להתרגש מאפשרות מיוחדת במינה לעיצוב המטבח המיוחד שלכם: זכוכית למטבח – תוספת שתהפוך את אחד החללים החשובים ביותר בביתכם ליוקרתי ומעוצב, שייצור רושם בלתי נשכח.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 03-6344151 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

למה צריך לחפות את הקירות בזכוכית מטבח?

 
בגלל העובדה שבמטבח אנחנו משתמשים בהרבה מים, ואם על הקיר לא יהיה חיפוי שיגן עליו מרטיבות, הדבר עלול לגרום לכך שהטיח שעל הקיר יתפורר ושייווצרו מפגעי עובש ובקטריות מאוד לא רצויים. אם בעבר היו אלה אריחי הקרמיקה שהגנו על הקיר, הרי שהיום יותר ויותר אנשים בוחרים בחיפוי של זכוכית למטבח, בזכות כל היתרונות שהיא טומנת בחובה.
 
 

החיפוי שעושה את ההבדל

 
אחד הטרנדים החשובים שקיימים היום בתחום של עיצוב מטבחים הוא חיפוי זכוכית למטבח, ולא בכדי. מדובר בתוספת מיוחדת במינה, שכוללת את כל היתרונות החשובים:

  • חסינות מלאה למים – הזכוכית המשמשת לחיפוי קירות המטבח הינה זכוכית עמידה לחלוטין למים, בעובי 6 מ"מ. מדובר במשטחים מלוטשים ומחוסמים, אשר אף טיפה של מים לא יכולה לחדור אותם. התוצאה – קירות יבשים ומוגנים לגמרי.
  • עמידות בפני חום – הזכוכית המחוסמת בה עושים שימוש ליצירת החיפוי עמידה גם בפני חום גבוה ולכן מתאימה במיוחד לשימוש במטבחים. התאמה מדויקת לקירות החלל – מכיוון שאת משטחי הזכוכית ניתן לחתוך בדיוק על פי צורת הקיר, הם מהווים בחירה טובה יותר מאריחי הקרמיקה, אשר לא תמיד ניתן לחתוך בצורה הרצויה. התוצאה – כל הקירות, על פינותיהם וזוויותיהם – מוגנים לחלוטין.
  • העיצוב שעושה את ההבדל – משטחי הזכוכית הינם חלקים לגמרי, ללא סדקים וללא גבשושיות, דבר התורם מאוד למראה היוקרתי של החלל. בנוסף, ניתן לבחור דוגמאות וצבעים מתוך שלל רחב של אפשרויות קיימות, ואף לבצע הזמנה מיוחדת של הדוגמה המועדפת עליכם. שלל האפשרויות הקיימות מאפשרות התאמה מדויקת בין החיפוי לבין משטח השיש, וכך יוצרות אחידות עיצובית מיוחדת במינה.
  • תחזוקה קלה במיוחד – יתרון חשוב נוסף בהחלטה להשתמש בחיפוי של זכוכית למטבח הוא העובדה שקל מאוד לתחזק ולנקות את המשטח עצמו. כל מה שצריך לעשות הוא פשוט להשתמש במים ובתכשיר ניקוי המותאם לזכוכית שנמצא בכל בית, ולהמשיך ליהנות מחיפוי נקי, מעוצב ומושלם של הקיר.
 
 
 
זכוכית למטבח - מוסיפה אלגנטיות ויוקרה
 
חיפויי קיר עם זכוכית למטבח
 
 
 
 

קליר תעשיות זכוכית לשירותכם

 
אצלנו בקליר תוכלו למצוא מגוון רחב של משטחי זכוכית למטבח, אשר יהפכו את המטבח הפרטי שלכם למעוצב ויוקרתי. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בבחירת המשטח המושלם עבורכם.

לפרטים ולהזמנת זכוכית למטבח שעושה את ההבדל חייגו עכשיו 03-6344151